S našimi klienty mnohdy navazujeme dlouholeté přátelské vztahy

Poskytneme vám užitečné a komplexní informace, abyste mohli dělat správná rozhodnutí. Začnete budovat dostatečně velký majetek, který si udržíte. Vy se budete už jen plně věnovat tomu, co je vás a vaše rodiny skutečně důležité.

Rozumíme vašim finančním starostem

Vaše finance nemusí ležet ladem někde na spořícím účtu. Chápeme, vás zatěžují starosti s tím, kde a jak nejlépe peníze pracují. Víme, že vždy najdeme lepší možnosti správy majetku, než se kterými klienti přijdou. Máme plán, vizi, jasné postupy a výsledky. Klienti si na nás váží toho, že jsme spolehliví, důslední a jejich starosti s financemi bereme vážně.


Náš tým

RNDr. Jiří Kopecký, EFA

Partner a Wealth manager

Michal Kupa, EFA

Partner, Wealth manager a Analytik

Andrea Daňková

Odborná asistentka a Podpora

Příběh týmu Kupa Kopecký. Jak jsme se potkali?

Pro vás, naše klienty. Naši klienti jsou lidé, kteří to se správou financí myslí zodpovědně a vážně. Sami jsou profesionálové ve svém oboru, plně se věnují své práci, která je naplňuje a živí. Protože chtějí svůjvolný čas věnovat rodině a koníčkům,
nemají dostatek času, aby se o své finance kvalitně starali sami.

Uvědomují si naši přidanou hodnotu pro ně. S důvěrou a vzájemným respektem se na nás obracejí a svěřují správu a ochranu svého majetku do naší péče.


Naše vize

Chceme být obklopeni spokojenými klienty, kteří díky našemu vedení budují a udržují dostatečně velký majetek, aby se mohli plně věnovat tomu co je pro ně a jejich rodiny skutečně důležité.


Řekli nám klienti

Text

Poslechněte si náš příběh

Zajímá vás, jakým způsobem probíhá spolupráce  s honorovaným investičním poradcem?